Koncertközpont
Egyetem
Kodály Intézet
Kodály Múzeum
Bartók Konzervatórium és Hangszerészképző
Bartók Világverseny
Marton Éva Énekverseny
HU
EN
DE
Hírek
Liszt Ferenc
Intézményünk
Múzeum
Kutatás
Gyűjtemény
Programok
Múzeumpedagógia
Hírek
Liszt Ferenc
Intézményünk
Küldetésünk
Liszt múzeum Alapítvány
Partnerek
Támogatók
Munkatársak
Képgaléria
Pályázati szakmai beszámolók
Múzeum
Állandó kiállítás
Időszaki kiállítások
Virtuális kiállítás
Audioguide
A múzeum története
Áraink
Online jegyvásárlás
Ismerjük meg együtt
Kutatás
Múzeumi gyűjtemény
Liszt Kutatóközpont
Tanulmányok
Kiadványok
Richter-hagyaték
LFZE könyvtári katalógusa
Gyűjtemény
Programok
Múzeumpedagógia
Programkínálat
Kapcsolatfelvétel
Fedezd fel az örökséged! - EHL pályázat
Kritikaíró pályázat
Játék: a Szerelem kastélya
Kvízjáték
Rajzpályázatok
Családi nap
Minden program
2020. április
Sz
Cs
P
Sz
V
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
H
K
Sz
Cs
30
31
01
Mánc Roland tuba diplomakoncertje
Rónai Gábor trombita diplomakoncertje
Vida Mónika Ruth zongora diplomakoncertje
02
Rézfúvós hangszerek
Hagiwara Riku cselló diplomakoncertje
03
Sas Dániel zongora diplomakoncertje
04
Zenés beavató foglalkozás
Gulyás Márta tanítványai
Collegium Vocale Gent
ENSEMBLE MANDEL
05
Amadinda Ütőegyüttes
Tambuco Percussion Ensemble
Third Coast Percussion
Kai Strobel ütőhangszeres koncertje
Makoto Ozone és Szaniszló Richárd koncertje
Az Ütős nap zárókoncertje
06
A Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara
07
Prunyi Ilona, Oláh Vilmos és Perényi Miklós
Pregun Tamás DLA zongora záró koncert
Szergej Nakarjakov és a Budafoki Dohnányi Zenekar
08
Varga Zsuzsanna oboa diplomakoncertje
Purcell Kórus és Concerto Budapest
09
MÁV Szimfonikus Zenekar
10
11
Jacopo Fulimeni
12
13
Ji zongorakoncertje
14
Jonathan Biss zongoraestje
Oláh Krisztián: Parallel Reflections
15
Farkas Gábor zongorakoncertje
16
Szűcs Máté és a Kodály Vonósnégyes
17
Kontrasztok
Pinkert Edina hegedű diplomakoncertje
Budapesti Fesztiválzenekar
18
Zenés beavató foglalkozás
Jazz játszótér
Gómez-Morán Mirjam
Jazz játszótér
Liu Xiaoxi klarinét diplomakoncertje
Budapesti Fesztiválzenekar
19
Zenélő halak
Gyenyisz Macujev és a Bécs–Berlin Kamarazenekar
20
Henning Kraggerud és a Liszt Ferenc Kamarazenekar
21
Elemi mozdulategységek és szerkezetek a néptáncban – Fügedi János előadása
Óbudai Danubia Zenekar
22
Várdai István és a MÁV Szimfonikus Zenekar
23
Sir John Eliot Gardiner, a Monteverdi Choir és az English Baroque Soloists
24
Luka Okros zongoraestje
Dennis Russell Davies és a Zeneakadémia Szimfonikus Zenekara
25
Zenés beavató foglalkozás
Takács Zoltán és Váradi László
Concerto Budapest / Várjon, Perényi, Keller, Hungarian Quartet
Concerto Budapest / Várjon, Marwood, Keller
26
Concerto Budapest / Perényi, Várjon, Keller
Concerto Budapest / Várjon, Perényi, Marwood, Keller
27
Fülei Balázs tanítványai
Mali Emese tanítványai
Új Liszt Ferenc Kamarakórus, Jean-Sébastien Vallée
28
Csalog Gábor tanítványai
29
Kováts Péter tanítványai
Kiss Péter tanítványai
30
Csapó Bence klarinét diplomakoncertje
Budafoki Dohnányi Zenekar
01
02
03
Nincsenek megjeleníthető események