Koncertközpont
Egyetem
Kodály Intézet
Kodály Múzeum
Bartók Konzervatórium és Hangszerészképző
Bartók Világverseny
Marton Éva Énekverseny
HU
EN
DE
Hírek
Liszt Ferenc
Intézményünk
Múzeum
Kutatás
Gyűjtemény
Programok
Múzeumpedagógia
Hírek
Liszt Ferenc
Intézményünk
Küldetésünk
Liszt múzeum Alapítvány
Partnerek
Támogatók
Munkatársak
Képgaléria
Pályázati szakmai beszámolók
Múzeum
Állandó kiállítás
Időszaki kiállítások
Virtuális kiállítás
Audioguide
A múzeum története
Áraink
Online jegyvásárlás
Ismerjük meg együtt
Kutatás
Múzeumi gyűjtemény
Liszt Kutatóközpont
Tanulmányok
Kiadványok
Richter-hagyaték
LFZE könyvtári katalógusa
Gyűjtemény
Programok
Múzeumpedagógia
Programkínálat
Kapcsolatfelvétel
Fedezd fel az örökséged! - EHL pályázat
Kritikaíró pályázat
Játék: a Szerelem kastélya
Kvízjáték
Rajzpályázatok
Családi nap
Minden program
2020. május
P
Sz
V
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
29
30
01
02
Angelo Martino
Mali Emese tanítványai
Kiss Péter tanítványai
03
Csalog Gábor tanítványai
Kiss Péter tanítványai
Budapesti Vonósok és Baráti Kristóf
04
Kovács Gergely zongora szólistaképzős hallgató diplomakoncertje
05
„Négy fekete ló mögöttem repül” – Kürti Emese előadása
Rónaszéki Tamás tanítványai
Falvay Attila tanítványai
Miriam Helms Ålien, Szabó Ildikó, Lajkó István és Eleanor Lyons
Liszt Ferenc Kamarazenekar
06
Rónaszéki Tamás tanítványai
Baráti Kristóf, Várdai István és Szűcs Máté
07
Falvay Attila tanítványai
Botvay Károly tanítványai
08
Falvay Attila tanítványai
Rolla János tanítványai
Kobajasi Kenicsiró és a MÁV Szimfonikus Zenekar
09
Zenés beavató foglalkozás
Anima Musicae Kamarazenekar
Csalog Gábor tanítványai
Mózes Tamara & Nagy János duó
10
Rolla János tanítványai
Hargitai Géza tanítványai
A táncház napja
11
Szabó Judit tanítványai
A Magyar Rádió Szimfonikus Zenekara
12
Alma Mater kórus
13
Wagner Rita tanítványai
Szabó Judit tanítványai
Szabó Balázs
KÓDA
14
Varga Oszkár tanítványai
Szalai András tanítványai
Neeme Järvi, Anna Shelest és a Concerto Budapest
15
4. Kobzos nap a Zeneakadémián – konferencia
Gulyás Márta tanítványai
4. Kobzos nap a Zeneakadémián - koncert
Neeme Järvi, Anna Shelest és a Concerto Budapest
Concerto Budapest – Premier III
16
Zenés beavató foglalkozás
Időszaki kiállításhoz kapcsolódó hangverseny: Szabó Ferenc János
Monostori Gábor tanítványai
Wagner Rita tanítványai
Zuglói Filharmónia
17
Budafoki Dohnányi Zenekar
Gulyás Márta tanítványai
Monostori Gábor tanítványai
18
19
Fülei Balázs zongoraestje
20
Mező Péter tanítványai
Kontrasztok
21
Varga Oszkár tanítványai
Hargitai Géza tanítványai
Nemzeti Filharmonikus Zenekar
22
Dr. Illésné Jakab Ildikó (ének) DLA doktori szigorlata
Varga Oszkár tanítványai
Wagner Rita tanítványai
23
Zenés beavató foglalkozás
Scholz Anna, Farkas Katalin és Kéry Tamás
Monostori Gábor tanítványai
Frankl Péter, Perényi Miklós, Keller András és Horti Lilla
24
25
26
27
Tatai Nóra (ének) DLA doktori műhelyvitája
Llorenç Prats Boscá (zongora) DLA doktori műhelyvitája
Hotzi Panni (zongora) DLA doktori műhelyvitája
Fesztivál Akadémia Budapest: Beharangozó koncert
28
Javier López (zongora) DLA doktori szigorlata
Balassa Sándor 85
29
Balázs János és a Nemzeti Filharmonikus Zenekar
30
Gregorio Nardi
Balázs János és a Nemzeti Filharmonikus Zenekar
31
Korcsolán Orsolya és Bonnyai Apolka koncertje
01
02
Nincsenek megjeleníthető események