A Liszt Múzeum újabb elismerése

2014. június 25.

A Los Angeles-i Collegium Corvinum, a Magyar Művészek, Tudósok és Értelmiségiek Köre idén másodszor tisztelte meg a Liszt Ferenc Emlékmúzeum tevékenységének eredményeit az általuk alapított Ezüst Holló Érdem Érem kitüntetéssel. A Mátyás király címerét hordozó éremmel azokat a művészeket és tudósokat tüntetik ki, akik a megítélésük szerint sokat tesznek a magyar kultúra terjesztéséért itthon és külföldön. Korábban a múzeum alapító igazgatónőjének adták át Los Angelesben ezt a kitüntetést, idén pedig a jelenlegi igazgatónőt, Dr.  Domokos Zsuzsannát tüntették ki, akinek Dr. Vígh Andrea, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem rektora adta át a díjat június 21-én a Zeneakadémia tanévzáró ünnepélyén. Nagyon megtisztelve érezzük magunkat, és a bizalmat megköszönve továbbra is igyekszünk Liszt szellemiségét követve végezni feladatainkat.