Egészségügyi dolgozók ingyenes múzeumi látogatása

2021. július 1.

Semmelweis-nap, a magyar egészségügy napja alkalmából ismét szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy múzeumunk is csatlakozott a Magyar Nemzeti Múzeum kezdeményezéséhez, miszerint előzetes regisztráció után, a Liszt Ferenc Emlékmúzeumot is ingyen látogathatják az egészségügyi dolgozók.

A MÚLT NAGYJAI, A JELEN HŐSEI

A Magyar Nemzeti Múzeum ezzel a címmel indított egy felhívást a múzeumok felé, hogy csatlakozzanak kezdeményezésükhöz, amellyel tiszteletüket és köszönetüket fejezik ki az egészségügyi dolgozók felé, akik erejüket megfeszítve küzdöttek, küzdenek embertársaik életéért a járvány idején. A Liszt Ferenc Emlékmúzeum is csatlakozik ehhez a kezdeményezéshez, és az újranyitásunktól kezdve egy évig előzetes regisztráció után szeretettel várjuk egy múzeumi látogatásra az egészségügyi dolgozókat, akiknek ingyenes belépést biztosítunk. Ezzel szeretnénk kifejezni mi is nagyrabecsülésünket és tiszteletünket a rendkívüli helytállásuk iránt.