Múzeumok Éjszakája - a Liszt Ferenc Emlékmúzeum Éjszakája

2017. június 24.

Múzeumunk kapuja is nyitva áll Önök előtt június utolsó szombatján 16:00 és 24:00 óra között. A múzeum látogatásán kívül koncertekkel, más műsorokkal is készültünk, részleteket a mellékelt plakáton olvashatnak.

A "Múzeumok Éjszakája" programban résztvevő összes múzeum június 24-i délutáni-esti látogatására érvényes karszalag már kapható múzeumunk jegypénztárában, a Budapest, VI. kerület, Vörömarty utca 35. - a Régi Zeneakadámia épületében az I. emeleten.

Ezen a napon - június 24-én múzeumunk délelőtt nem lesz nyitvadélután 15:30-tól várjuk Önöket a múzeumban - akár még ekkor is vásárohatunk karszalagot -, 16:00-tól éjfélig pedig szeretettel várjuk Önöket a koncertteremben, változatos műsorokkal!