Rendkívüli nyitvatartás a Múzeumok Éjszakáján

2022. június 16.

​2022. Június 25-én, a Múzeumok Éjszakáján rendkívüli nyitvatartás mellett várjuk a látogatókat. 16 órától éjfélig különleges koncertekkel, rendhagyó tárlatvezetéssel és gyermekprogramokkal készülünk az érdeklődőknek. A Múzeum állandó és időszakos kiállítása is látogatható a Múzeumok Éjszakájának programjai alatt 16:00-tól 0:00-ig.

A belépőként megvásárolható karszalag elérhető a Múzeum pénztárában vagy online a muzej.hu oldalon keresztül.

A Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatóközpont munkáját támogatják, amennyiben a karszalagot a Liszt Múzeumban vagy a muzej.hu weboldalon a Liszt Múzeum oldalára kattintva vásárolják meg.

Karszalagárak:

Felnőtt: 2.200 Ft, gyermek: 1.000 Ft (6–18 éves korig). 6 év alattiaknak, fogyatékkal élőknek és ukrán menekülteknek díjtalan a belépés.

Szakmai jegy: 200 Ft.

A helyszínen csak készpénzes fizetés lehetséges.