Touchtable az Emlékmúzeumban

2012. március 22.

Örömmel értesítjük kedves Vendégeinket, hogy a Régi Zeneakadémia földszinti előterében, ahol a változó kiállításaink anyaga folytatódik, egy új információs eszköz, egy érintőképernyős információs asztal várja az érdeklődőket.

Az asztalon 10 kártya segítségével  Liszt életútjának 10 különböző szakasza hívható elő képekkel és leírásokkal, magyar és angol nyelven. A használati útmutató magán az asztalon található, a program használata nem kíván információs előképzettséget. A kártyákat a ruhatárból lehet elkérni, és oda is kérjük visszaadni! Az információs asztal használata ingyenes.

A programot a tavalyi Liszt-jubileumi év számára készíttette a Hungarofest, amelyhez a múzeumunk anyagából fotómásolatokat kölcsönöztünk.

Jó szórakozást kívánunk!