Változás a múzeum nyitvatartási idejét illetően

2021. július 8.

Múzeumunk július 12-étől újra látogatható lesz hétfőnként, szerdánként és csütörtökönként 10 és 18 óra, illetve szombatonként 9 és 17 óra között.

Kedves Látogatóink, kedves Közönségünk!

A 2021. július 8-ától hatályos rektori és kancellári utasítás szerint múzeumunk július 12-étől újra látogatható lesz hétfőnként, szerdánként és csütörtökönként 10 és 18 óra, illetve szombatonként 9 és 17 óra közöttKedden és pénteken pedig zárva tart. A létszámi korlátozást ez a rendelkezés feloldotta, így az eddigi 10 fő helyett, többen is tartózkodhatnak a múzeumban. Koncertek és egyéb rendezvények megtartására 2021. augusztus 23. napjáig nem kerül sor.

A múzeumban tartózkodók számára az ott dolgozók kérik, és ajánlják a maszk használatát, valamint a 1,5 méteres egymás között távolság betartását, ha az észszerűen megoldható.

Bízunk benne, hogy július 12-étől kezdve ismét több látogatót üdvözölhetünk Liszt Ferenc egykori otthonában, addig is ajánljuk figyelmükbe híreinket és folyamatosan gazdagodó online tartalmainkat!