2014. május 31. 11.00-13.00

Régi Zeneakadémia, Kamaraterem

Liszt Múzeum – Matinékoncert: Rajk Judit és Marczi Mariann A Zeneakadémia saját szervezésű programja

Schubert
Dalok (A halál és a lányka, op. 7/3; A hársfa; Románc a Rosamunde-ból, op. 26; Mellék-napok)

Schumann
Frauenliebe und Leben, op. 42 - részletek (Seit ich ihn gesehen; Ich kann's nicht fassen, nicht glauben; Süßer Freund, du blickest; Nun hast du mir den ersten Schmerz getan)

Dvořák
Biblické písně (Bibliai dalok), op. 99 - részletek (Nr. 4. Az Úr az én pásztorom; Nr. 8. Fordulj felém, és könyörülj rajtam; Nr. 9. Tekintetem a hegyek felé emelem; Nr. 10. Énekeljetek az Úrnak új éne

Dargomizsszkij
Dalok (Bú nyom és unalom; Szerettem Önt...; Ne nevezd őt égi lénynek)

Csajkovszkij
Dalok (Géniuszom, angyalom, barátom; Ne hidd, barátom; Nincs válasz, nincs szó, sem üdvözlet)

-;-Rajk Judit (alt), Marczi Mariann (zongora)

Jegyár:

1.300 Ft (diákoknak és nyugdíjasoknak 600 Ft) - Jegyek válthatók a Zeneakadémia jegyirodájában és a Liszt Múzeumban.