Keun Tae Park zongoraestje

SZÜNET

Liszt
Spanyol rapszódia

-;-Keun Tae Park (zongora)

Keun Tae Park zongoratanulmányait 6 éves korában kezdte, és már középiskolásként bemutatkozhatott a Kumho Asiana Cultural Foundation fiatal tehetségeknek szervezett koncertsorozatán. Jelenleg Ian Yungwook Yoo professzor növendéke a Yonsei Egyetemen. Zongorajátékát Dang Thai Son, Korea elismert Chopin-előadója költőinek és Chopinéhez közel állónak nevezte, és dicsérte rendkívül természetes előadásmódját és szép zongorahangját. Nem véletlen, hogy az elmúlt hat évben a legrangosabb koreai zenei versenyeken (Chosun International Competition, T&B International Artist Concour, Yamaha Music Scholarship, Joong-Ang Music Competition, Ewha & Kyunghyang Competition, valamint a Koreai Liszt Társaság 2014-es Liszt-versenyén is) rendre győztesként végzett. Korea legjobb koncerttermeinek, így a Seoul Arts Senter, Sejong Art Center, Youngsan Art Hall, Jangcheon Art Hall, Kumho Art Hall, Goyang Aram Nuri Arts Senter, Busan Geumjeong Cultural Center, Daegu Keimyung Art Center, Daejeon Arts Center rendszeres vendége, de fellépett már a New York-i Carnegie Hall-ban is.

Jegyár:

A belépés ingyenes, a terem befogadóképességének határáig (130 fő)