A LISZT FERENC ZENEMŰVÉSZETI EGYETEM LISZT FESZTIVÁLJA

2021. október 9. és 22. között nagyszabású programsorozatra invitáljuk Önöket. Különleges koncertek mellett lemezbemutatókkal, kiállításmegnyitóval és konferenciával is várjuk az érdeklődőket.

Rajzpályázat 2021

Idén is meghirdetjük rajzpályázatunkat. A rajzok beérkezési határideje 2021. november 15.

Újra matiné!

Szeptembertől újraindulnak matinékoncertjeink!

Múzeumunk szeptembertől a szokott nyitvatartás szerint üzemel

Múzeumunk szeptember 1-jétől újra látogatható lesz hétfőn, kedden, szerdán, csütörtökön és pénteken 10 és 18 óra, illetve szombatonként 9 és 17 óra között.

ISMÉT VENDÉGSÉGBEN LISZT FERENC SUGÁR ÚTI OTTHONÁBAN!

2020. szeptember 24-én megnyílt a Vendégségben Liszt Sugár úti otthonában című új időszaki kiállításunk.

Liszt műveit tartalmazó új facsimile kötet

A Liszt Ferenc Emlékmúzeum és Kutatócentrum közreműködésével Liszt műveit tartalmazó új facsimile kötet jelent meg

Kötelező maszkviselés

2021. október 11.

Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem saját hatáskörben október 15-től elrendeli az orrot és a szájat eltakaró maszk viselését az egész épületben, az ott tartózkodás teljes időtartama alatt.